You are currently viewing Podłoga do łazienki Quick-Step

Podłoga do łazienki Quick-Step

Łazienka to wyjątkowe miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. To właśnie w łazience możemy się zrelaksować oraz odpocząć. Także obserwować nasze dzieci, które z radością korzystają z kąpieli. Prysznic pozwala się odprężyć po ciężkim treningu, a lustro pozwoli na kontrolę wyglądu. Jednocześnie podłoga do łazienki musi cechować się wyjątkową trwałością, estetyką oraz funkcjonalnością.

Podłoga do łazienki Quick-Step

Podłoga Quick Step cechuje się ciepłem oraz luksusem. Quick-Step wprowadza do łazienki przyjemną atmosferę identyczną, jaką zapewniają podłogi drewniane. Wyjątkowe innowacje zastosowane w podłogach Quick-Step sprawiają, iż Twoja łazienka będzie wyglądała wyjątkowo i zachwycała cię komfortem.

Wodoszczelność to jedna z najważniejszych cech stawianych przed podłogami łazienkowymi. Całkowita wodoodporność podłóg Quick-Step pozwala na radość z kąpieli bez obaw o stan posadzki. Podłogi laminowane z powłoką Hydroseal doskonale w wytrzymują nawet największe chlapanie. Stalowa faktura, kamień naturalny, ciepły wzór dębu lub orzecha włoskiego? A może świeży wygląd pobielanego drewna? Podłogi Quick-Step pozwolą ci na skomponowanie praktycznie każdej aranżacji łazienkowej.

Podłoga laminowana i winylowa Quick-Step

Scratchguard i Stanguard sprawiają, iż podłogi laminowane i winylowe Quick-Step wytrzymają wszystko, a ich pielęgnacja jest dziecinnie prosta. Łazienka to miejsce, w którym zmywasz z siebie piasek po dniu spędzonym na plaży czy też intensywnej jeździe na rowerze. Musi się ona zmierzyć z licznymi zanieczyszczeniami i wytrzymać częste i regularne czyszczenie. Podłodze laminowanej i winylowej Quick-Step nie jest groźny; piasek i żwir – są odporne na zarysowania i plamy.

podloga-do-lazienki-quick-step

Podłogi Quick-Step to także trwałość poparta długoletnią gwarancję. Otrzymujesz 20 lat gwarancji udzielonej na wszystkie podłogi winylowe Livyn. Dzięki temu możesz bez obaw w pełni korzystać z podłogi łazienkowej.

Odwiedź nasz salon sprzedaży lub sklep internetowy i poznaj całą ofertę podłóg Quick-Step.

Dodaj komentarz