You are currently viewing Podłogi Arbiton – wzory natury w Twoim domu

Podłogi Arbiton – wzory natury w Twoim domu

Pomysłodawcy podłóg winylowych Arbiton zaczerpnęli inspirację z natury. Wizualnie wyglądają jak podłogi z drewna lub kamienia. Posiadają bogate wzornictwo, przez co z łatwością wpisują się w najnowsze trendy designerskie. Ich wielką zaletą jest możliwość stosowania w różnych pomieszczeniach, szczególnie w tych, które narażone są na intensywne działanie wilgoci. Zastosowanie podłogi Arbiton w kuchni i łazience, to rozwiązanie na równi z pokryciem powierzchni płytkami kamiennymi lub ceramicznymi. Rozwiązanie bardzo ekonomiczne, tańsze niż płytki, a efekt wizualny taki sam, a nawet lepszy.

Wytrzymałość i trwałość

Podłogi Arbiton są bardzo mocne i trwałe, a do tego odporne na ścieranie. Jest to bardzo wygodne w pomieszczeniach takich, jak łazienka, kuchnia, przedpokój, tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Nie zawsze za każdym razem ściągamy obuwie podczas poruszania się w tych pomieszczeniach. Podłoga z nowoczesnego winylu nie ściera się i nie niszczy, służy latami i cieszy oko użytkowników estetyką i elegancją.

Prosta pielęgnacja i oszczędność

Innowacyjna technologia opracowania podłogi Arbiton sprawia, że podłogi te są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy mop i woda z dodatkiem środka chemicznego. Podłogę myje się szybko, brud, kurz i wszelkiego typu zanieczyszczenia usuwa się bez problemu. Po każdym myciu podłoga lśni jak nowa.

Podłogi Arbiton są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Takie rozwiązanie pozwala na znaczące oszczędności w budżecie domowym. Winyl utrzymuje ciepło przez dłuższy czas, przez co zapewnia mieszkańcom komfort i przyjemne uczucie ciepła pod stopami.

Podłogi Arbiton naśladują naturę

Dużą zaletą podłóg winylowych jest perfekcyjna wręcz imitacja podłoża z kamienia bądź drewna. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że widzimy podłogą z materiału naturalnego. Odwzorowania natury na winylu wykonano tak precyzyjnie, że z trudem odróżnia się winyl od drewna i kamienia.

Po takiej podłodze z powodzeniem można chodzić boso. Przyjemny dotyk, ciepły i subtelny jak dotyk parkietu czy drewnianych paneli sprawia, że podłogi Arbiton w niczym nie odbiegają od podłóg tradycyjnych. Są ciche, nie występuje efekt „stukania paneli”. To decyduje, że klienci decydują się na podłogę Arbiton zamiast paneli.

Podłogi Arbiton wpasowują się w każdy design

Szeroki wybór podłóg Arbiton to wiele możliwości dopasowania podłogi do określonego stylu wnętrza. Zarówno do pomieszczeń urządzonych klasycznie i tradycyjnie, jak i nowoczesnych czy nowatorskich każdy dobierze odpowiednią podłogę z winylu. 

Montaż podłogi Arbiton jest szybszy niż paneli z drewna, a ponadto obecność rdzenia mineralnego zapewnia podłodze dużą stabilność. Pod wpływem większej temperatury, nasłonecznienia, podłoga się nie deformuje i nie wybrzusza. Jest struktura pozostaje bez zmian. Wyższość winylu nad drewnem do złudzenia przypominającego drewno to efekt pracy polskich inżynierów.

Dodaj komentarz