You are currently viewing Malowane drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Malowane drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Poszukujesz stylowych drzwi wewnętrznych na lata? Chcesz wyróżnić swoje wnętrze? Twoją wymarzoną aranżację podkreślą drzwi w indywidualnie dobranym kolorze. Malowane drzwi wewnętrzne POL-SKONE, dostępne w szerokiej gamie wzorów i barw sprawią, że wystrój Twojego domu nabierze oryginalnego wyrazu.

Malowane drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE to spełnienie marzeń klientów poszukujących innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań do swojego wnętrza. Praktycznie nieskończona paleta barw RAL i NCS sprawia, iż z pewnością dobierzesz idealny odcień do swojej aranżacji. Oczywiście malowane drzwi POL-SKONE możesz zamówić w wyjątkowej bieli, lub szarości, które podkreślą nowoczesność i minimalizm. Znajdą również swoje zastosowanie w skandynawskich aranżacjach.

W odważniejszych czy artystycznych wystrojach mogą pojawić się kolorowe drzwi np. z nutą energetycznej fuksji, soczystej pomarańczy. Eko lokum uzupełnią wyciszające tonacje nawiązujące do natury np. zielenie. Drzwi od pewnego czasu stały się jednym z najważniejszych elementów wystroju. Do niedawna inwestorzy kupowali drzwi wewnętrzne o uniwersalnym charakterze. Tak, aby pasowały do wszystkiego. To ogromny błąd, ponieważ drzwi witają nas i naszych gości, a więc powinny być wyjątkowe i nawiązywać do całości aranżacji. Malowane drzwi POL-SKONE sprawdzą się w różnych pomieszczeniach: w różnych pomieszczeniach: pokoju dziecka, sypialni, kuchni. Pogodny nastrój wprowadzą do domu np. pastelowe skrzydła. Modnego charakteru wyszukanym wnętrzom nadadzą oryginalne barwy stolarki np. koralowa.

Oryginalne i drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Nie zależnie, na jaki styl wnętrza się zdecydujesz – malowane drzwi wewnętrzne z pewnością pomogą Ci w uzyskaniu niesamowitego efektu końcowego. Dodatkowo drzwi malowane POL-SKONE posiadają szereg dopasowanych akcesoriów, które drzwi zamieniają w dzieło sztuki. Malowane POL-SKONE to aż 11 kolekcji, ponad 70 wzorów skrzydeł, tak szeroka paleta z pewnością ułatwi dopasowanie odpowiednich wersji do różnych pomieszczeń. Pomogą przy tym modele bogate w aluminiowe listwy dekoracyjne, frezowania oraz przeszklenia. Mieszkania w stylu skandynawskim, nowojorskim podkreślą np. linie NORTE, VERTIGO.  W klasycznych wystrojach niezastąpione okażą się np. CLASSIC czy FIORD. Minimalistyczne wystroje uzupełnią np. ESTATO, SUBLIME lub CAMBIO.

Odwiedź nasz salon podłóg i drzwi lub sklep internetowy i poznaj szeroka ofertę drzwi POL-SKONE.