You are currently viewing Drzwi przesuwne i składane POL-SKONE

Drzwi przesuwne i składane POL-SKONE

Wybór idealnych drzwi do naszych wnętrz ma kluczowe znaczenia dla funkcjonalności pomieszczenia i naszego zadowolenia. W niewielkich lub wąskich pomieszczeniach ciekawym rozwiązaniem okazują się drzwi przesuwne i składane od POL-SKONE. Sprawdź, które modele drzwi POL-SKONE najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Drzwi przesuwne i składane POL-SKONE

Drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Dzięki nim oszczędzamy miejsce, które byłoby potrzebne na otwarcie skrzydeł drzwiowych. Szczególnie polecane do tego typu wnętrz są drzwi przesuwne. Mogą być one zamontowane z prowadnicą naścienną oraz jako drzwi składane. Drzwi POL-SKONE pozwalają nie tylko zaoszczędzić przestrzeń i zachować porządek, ale także optycznie nie powiększyć.

drzwi przesuwne POL-SKONE

Niezwykłą zaletą drzwi przesuwnych jest łatwość montażu. Niegdyś drzwi tego typu były trudne do osadzenia, zaś montowane przez osoby niedoświadczone, szybko ulegały zniszczeniu. Dodatkowo dostępne są w różnych wymiarach skrzydeł. Estetyczne wykonanie i elegancki styl tego rozwiązania pozwala wkomponować drzwi w niemal każde wnętrze. Interesująca okazuje się nowość POL-SKONE. System MOVI wyróżnia się na tle standardowych systemów przesuwnych. Dzięki ukrytemu mechanizmowi bez widocznych elementów prowadnic sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle lekko i nowocześnie.

Drzwi przesuwne do niewielkich pomieszczeń od POL-SKONE

Właściciele niewielkich pomieszczeń muszą zwracać szczególną uwagę na ergonomię aranżacji. Zachowanie jak najwięcej wolnej przestrzeni to priorytet. Drzwi przesuwne POL-SKONE wyposażone w naścienny system przesuwny. Naścienne systemy przesuwne to oszczędność przestrzeni i stylowe nawiązanie do nowoczesnej architektury, która sięga po rozwiązania proste i ascetyczne, co z kolei podkreśla charakter wnętrza. Dwuskrzydłowe drzwi przesuwne dają możliwość zabawy przestrzenią. Dobrze wkomponowane otwarte drzwi, będą niemal niewidoczne.

Drzwi harmonijkowe od POL-SKONE

Drzwi składane potocznie nazywamy harmonijkowymi. Każdy z nas bardzo dobrze zna tego typu drzwi. Do niedawna kojarzyły się one z aranżacjami rodem z lat 90. Obecnie POL-SKONE przełamuje tą opinię. Wprowadzając nowoczesne drzwi składane. To propozycja, która świetnie komponuje się niemal w każdym wnętrzu, a dzięki niezawodnemu mechanizmowi doskonale sprawdzi się w użytkowaniu.

Odwiedź nasz salon podłóg i drzwi w Warszawie lub sklep internetowy. Poznaj wszystkie modele drzwi POL-SKONE

Dodaj komentarz