You are currently viewing Ukryte drzwi Eclisse

Ukryte drzwi Eclisse

Szukając oryginalnych i zaskakujących rozwiązań do naszego domu z pewnością będziesz musiał wybrać drzwi wewnętrzne. Na rynku znajdziemy mnogość modeli, jednak niewielu producentów nie pozwala na pełną personalizację drzwi. Godnym polecenia rozwiązaniem są kasety Syntesis od marki Eclisse. Gwarantujemy, że każdy indywidualista się w nich zakocha. To innowacyjna koncepcja montażu drzwi przesuwnych i rozwieranych.

ukryte drzwi eclisse
Ukryte drzwi Eclisse

Ukryte Drzwi do minimalistycznych wnętrz

Minimalizm każdego dnia zachwyca kolejnych inwestorów. Uporządkowany styl, który harmonijnie wspomaga odpoczynek, wymaga innowacyjne podejście do projektowania wnętrz. Drzwi przesuwne chowane w ścianę, drzwi rozwierane oraz szafki techniczne zakamuflowane w ścianie. Marka drzwi Eclisse stawia na minimalizm, zaś myślą przewodnią kolekcji Syntesis jest zespolenie drzwi ze ścianą. Drzwi ukryte pozwalają na pełną personalizację.

Syntesis Line od Eclisse

Eclisse Syntesis Line to kaseta przeznaczona do skrzydła przesuwanego chowanego w ścianę niewymagająca zastosowania listew maskujących. Płynne przejście drzwi w ścianę powoduje, iż idealnie odnajdą się one w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Linia stworzona z myślą „mniej znaczy więcej”. Warto drzwi ujednolicić kolorystycznie ze ścianami. Dzięki temu uzyskasz harmonijność wnętrza.

Ukryte drzwi – Syntesis Luce od Eclisse

Linia Luce od Eclisse to wyjątkowe rozwiązanie, które zaskakuje innowacyjnością. Elegancja i funkcjonalność ujęta w jednym produkcie. Umożliwia dyskretne zamocowanie panelu drzwiowego jednocześnie jest przystosowana do poprowadzenia okablowania elektrycznego wewnątrz kieszeni kasety. Umożliwia zamontowanie włączników, gniazd i puszek elektrycznych na ścianie, w której zamontowana jest kieszeń kasety. Dostępna w wersji pod mokry tynk i karton gips.

Drzwi ukryte Vetro

Szklane drzwi dzięki Eclisse nabrały nowego wymiaru. Drzwi szklane są bardzo eleganckim i efektownym elementem wnętrza. Oddzielają pomieszczenia nie blokując przepływu światła. Zastosowanie drzwi szklanych daje możliwość segregacji pomieszczeń z zachowaniem płynności i delikatności.