DRZWI VASCO WARSZAWA

Drzwi mogą stać się idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Pragniemy przedstawić nasze produkty, aby pomóc w dokonaniu wyboru. 
Drzwi VASCO podzielone są na 10 linii wzorniczych (kolekcji). Znajdziecie w nich Państwo zarówno drzwi wewnętrzne w klasycznym wzornictwie, stylowe, 
jak również w nowoczesnych formach.

Wysoką jakość drzwi VASCO DOORS uzyskano poprzez zastosowanie wysokogatunkowych i sprowadzonych surowców. Niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę drzwi VASCO otrzymały poprzez użycie wyjątkowej technologii. Są to jedyne w Polsce drzwi laminowane wykonywane bez łączenia materiału na krawędzi przylgi.

Nasze drzwi to efekt 30-letniego doświadczenia właścicieli firmy w produkcji elementów z drewna oraz najlepszych surowców i technologii dostępnych na rynku europejskim.

Pomysłodawcy marki słyną z zamiłowania do rzemiosła i wysokiej jakości wyrobów.

W celu realizacji projektu VASCO wybudowany został zakład w Nysie – inwestycja rozpoczęta w 2008 – ukończona w 2012.

VASCO należy do ścisłej czołówki najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce.

Do produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologii i maszyny oraz niezwykle precyzyjne narzędzia utwardzane diamentowa powłoką, pozwalające uzyskać wyjątkową precyzję. Wszystkie detale są staranie dopasowane.

Szczególny nacisk kładziemy na dobór surowców. Surowce już na etapie selekcji są sprawdzane w wielu aspektach, np. pod kątem bezpieczeństwa dla użytkownika. Dlatego w produkcji używane jest bezpieczne szkło hartowane, a okucia są drobiazgowo testowane.

Zwracamy uwagę nie tylko na jakość, ale również o to jaki wpływu wywieramy na środowisko naturalne. Dlatego używamy wyłącznie płyt MDF niskoemisyjnych, od najlepszych europejskich producentów, takich które posiadają np. certyfikat FSC. Stosowane okładziny dobierane są w taki sposób by przy ich produkcji obniżana była emisja substancji lotnych. Wszystkie surowce pochodzą wyłącznie z EU i są certyfikowane.

drzwi wewnętrzne vasco

   Wszelkie prawa zastrzeżone ® Romax 2019