DRZWI BEZPRZYLGOWE LAGRUS

Drzwi bezprzylgowe Lagrus odpowiednio dobrane, budują wizerunek całego domu na długie lata, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakterTworząc poszczególne modele drzwi kierujemy się estetyką, nie zapominając o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Nasze drzwi to inwestycja na lata, pozwalająca na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej. Połączenie forniru drewna Polskiego Dębu, z szeroką gamą wzorów to nasza propozycja drzwi wewnętrznych Lagrus.

 Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę Lagrus, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów. Ugruntowaną  pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty  oraz stosowaniu dobrych  materiałów.

Marka Lagrus łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami – fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. 
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Do wykończenia powierzchni używamy wysokogatunkowych lakierów poliuretanowych i akrylowych. 

W zakresie dodatkowych elementów, takich jak okucia do drzwi staramy się być na bieżąco z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet je wyprzedzać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki. Na nasze wyroby posiadamy niezbędne aprobaty techniczne ITB. Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe w kolorach kryjących. 
Listwy przypodłogowe wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę elementów wykończeniowo – ozdobnych o nowe wzory, ponadto proponujemy listwy w różnych kolorach wybarwień, w zależności od upodobań klientów.

   Wszelkie prawa zastrzeżone ® Romax 2019