DRZWI WEWNĘTRZNE JAGDOR WARSZAWA

Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych. Nasze kolekcje spełnią oczekiwania zarówno osób poszukujących klasycznych drzwi, jak również w nowoczesnej odsłonie. Jagdor tworzy drzwi z pasją i myślą o ich przyszłych użytkownikach. Stawiamy na rozwiązania, które odnajdą się w każdym, nawet najbardziej wymagającym wnętrzu.

 Działamy na rynku od 1990 roku. Przez blisko 29 lat nie ustajemy w rozwoju. Naszą wiedzę i doświadczenie przekładamy na kolekcje o najwyższej jakości wykonania. To wszystko sprawia, iż nasze wyroby funkcjonują niezawodnie i długo, stanowiąc prawdziwą i niepowtarzalną ozdobę pięknych wnętrz i obiektów.

Specjalizacją firmy jest produkcja drzwi wewnętrznych na rdzeniu sosnowym, klejonym warstwami w naturalnych okleinach krajowych: dąb, buk, klon, brzoza, sosna, olcha oraz importowanych takich jak: mahoń, orzech, czereśnia, teak, polisander.

KLIENCI
Klientami firmy JAGDOR są małe i duże przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, a także osoby prywatne.

Firma JAGDOR jest producentem drzwi. Działamy na rynku od 1990 roku i nie ustajemy w rozwoju.

JAKOŚĆ
Od początku istnienia, firma kładzie duży nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę Klientów.

JAGDOR projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. To wszystko sprawia, iż gotowe produkty funkcjonują długo i są niezawodne.

PRODUKTY
Aby sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, JAGDOR nieustannie się doskonali i rozwija. Finalnie Klienci otrzymują funkcjonalne, estetyczne i jakościowe produkty.

   Wszelkie prawa zastrzeżone ® Romax 2019