Podłogi drewniane BOEN Warszawa

Podłogi drewniane Boen zostały już doceniane na bardzo wymagających rynkach Europy zachodniej. Użytkownicy chwalą podłogi Boen za najwyższą jakość, ciągły rozwój oraz dostosowywanie się do panujących trendów w wystroju wnętrz. Produktów marki Boen trudno szukać w pobliskim markecie. Dostępne są jedynie w salonach z podłogami drewnianymi, gdzie Klient zawsze spotka się z profesjonalną obsługą, uzyska wyczerpujące informację na temat danej podłogi i jej zastosowania, oraz zalecanym montażu i pielęgnacji.

Jakość i dokładność leżą u podstaw działalności firmy Boen. Wysokiej klasy specjaliści przez lata prób i testów uzyskali produkty o najwyższych parametrach użytkowych. Szczycą się oni podłogami, które po ułożeniu tworzą równą i gładką powierzchnię, a co najistotniejsze –mają w sobie to coś, co przykuwa uwagę – nieodparty urok i klasę. Nie da się przejść obok nich obojętnie, a każda z desek zasługuje
na chwilę, na dotyk. W zamian deska drewniana oddaje siłę natury, płynącą z wiekowych drzew, dziewiczej
przyrody, bezkresnych lasów…

A wszystko to można przenieść do swojego domu, mieszkania, pokoju, kuchni… Od prawie 400 lat działalność firmy Boen inspirowana jest naturą, a dbanie o zasoby naturalne oraz respektowanie praw przyrody, stanowi motto przekazywane w firmie z pokolenia na pokolenie.
Każda podłoga wykonana jest w 100% z drewna, naturalnego surowca, który pozyskiwany jest z racjonalnie eksploatowanych zasobów leśnych.
Potwierdzają to certyfikaty nadane przez FSC. Co więcej, metody produkcji deski podłogowej ograniczają do minimum emisję pyłów i gazów, co wpływa na zmniejszenie efektu cieplarnianego. Zarówno oleje jak i lakiery zastosowane w warstwie wierzchniej podłogi, są bezpieczne i nieszkodliwe dla środowiska oraz człowieka.

Boen oferuje swoje podłogi i parkiety w poniższych wykończeniach powierzchni wierzchniej:l Lakier Protect–Ultra bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania, zapewnia naturalny wygląd powierzchni lakierowanego drewna

   Wszelkie prawa zastrzeżone ® Romax 2019